рус     укр    eng

ZMS

  •  Завантажити повний документ (doc 1Mb)

  Кульки застосовуються у всіх сферах, вони буквально оточують людину в її повсякденному житті. Незамінна річ тим і незамінна, що помічаємо її тількі тоді, коли вона зникне. Перестануть летіти літаки, їздити потяги та автомобілі, навіть перестануть писати Ваші авторучки, якщо із них вилучити кульку. Ось для того, щоб усе літало, їздило, плавало та рухалося ми і працюємо, а ще ми працюємо над тим, щоб усі вироби, у котрих стоять наші кульки служили Вам довше, тихіше, легше, взагалі, ще не помітніше.

  На нашому сайті ми постаралися дати якомога більше інформації про наше підприємство та найближчі плани нашого розвитку.
• Перелік того, що виробляємо;
• Перелік того, що будемо виробляти;
• Що у нас краще, ніж у інших;
• Як швидко ми виконуємо замовлення;
• Як швидко ми їх постачаємо клієнтам.

Перелік того, що виробляємо.

  Багато підшипникових заводів постачають кульки, як вільні деталі, але тільки «Завод малих серій» виробляє кульки із такої кількості різноманітних металів:

ШХ 15, ШХ 15Ш — підшипникова сталь має відмінні якості, кульки із цієї сталі застосовуються у багатьох сферах.

95Х18, 95Х18Ш, 110Х18МШД — ці сталі спеціально розроблені для особливо агресивних середовищ і застосовуються у найбільш відповідальних механізмах.

12Х18Н10Т — так звана «харчова неіржавійка» і її аналоги мають відмінні антикорозійні якості.

Алюміній АД1, Д1П. та інші марки — застосовуються загалом як заглушка технологічних отворів.

55СМ5ФА — має відмінні зносостійкі якості та застосовується у бурових установках.

СТ 0-10 — сталь, що легко обробляється та не потребує термообробки, застосовується у невідповідальних механізмах і деталях, іноді поверхня зміцнюється методом «цементації».

Латунь ЛС 59-1 – застосовується у виробництві кульових кранів.

Розміри кульок, що виробляються «Заводом малих серій» достатньо обширні, від 1,588 мм до 50,8 мм.

Ступінь точності — це один із найважливіших розділів якості кульки (ГОСТ 3722-81).

Для того щоб зрозуміти, що необхідно замовнику, ми ставимо чотири запитання:
Із якого матеріалу необхідна кулька?
Який діаметр кульки?
Який ступінь точності?
У якості чого використовується?

Перелік того, що будемо виробляти.

  Прогрес не стоїть на місці, ось тому для задоволення зростаючих потреб до якості виробу в 2009 р. буде встановлено обладнення для отримання 5-ого ступеню точності. У найближчих планах у нас стоїть освоєння кульок великих діаметрів до 75,00 мм.

У найближчому майбутньому починається виробництво роликів.

  У листопаді 2009 року запускається у виробництво нова куля "Діаболо", трьох видів - із пласкою, круглою та гострою головками.

Чим відрізняємося від інших.

  Коли ми стверджуємо, що виробляємо кульки від 1,588 мм до 60,0 мм — це означає, що ми виготовимо будь-яку кульку у цьому діапазоні, а не 109 позицій ГОСТу 3722-81.

  Що стосується великих кульок (більше 30 мм), то ми виготовляємо їх методом гарячої штамповки, це дозволяє гарантувати правильне розміщення волокон на відміну від методу гарячого прокату і, тим самим, збільшує їх зносостійкість та термін служби.

Як виконуємо замовлення.

  Якщо в Росії плани можна складати у межах 1 року, то в Європі до 20 років, а в Японії планування сягає 50 років.

  Більша частина наших покупців бажає, щоб необхідна для них кулька була у нас на складі сьогодні і зараз. Для задоволення таких потреб ми сформували запаси металу і напівфабрикатів. Крім цього, проаналізувавши списки постійних покупців, ми зформували склад готових виробів, створили мережу дилерів у Росії та СНД.

Як ми постачаємо.

  Величезні розміри Росії не дозволяють з упевненістю говорити, за який час відвантажена продукція потрапляє замовнику на склад, та й спілкування із транспортними компаніями задоволення не приносять. Ось чому ми самі постачаємо свою продукцію на Ваш склад, заощаджуючи Ваші час та гроші.